تیوب (لاستیک) منبع تحت فشار EPDM

تیوب (لاستیک) منابع تحت فشار ارائه شده از جنس EPDM  می باشند و از آنجایی که شرکت مهر افروز تولید کننده مستقیم محصولات است، این لاستیک ها با ارزان ترین قیمت ممکن در بازار تقدیم مشتریان میگردد.
تیوب (لاستیک) منابع تحت فشار در حجم و انواع متنوع عرضه میگردد که بسته به نیاز مشتری و نوع منبع تحت فشار سیستم آبرسانی خود میتوانند لاستیک مناسب را انتخاب کنند.

خرید محصول …

تیوب (لاستیک) منابع تحت فشار
EPDM یا لاستیک اتیلن پروپلین داین مونومر :

نوعی لاستیک است که امروزه برای مصارف بسیار گوناگونی بکار می رود. لاستیک های EPDM بدلیل ساختار خاص شان در برابر حرارت، نور و اوزون مقاومت خیلی خوبی دارند؛ بعنوان مثال، بسته به فرمول این لاستیک ها می توانند تا 150 درجه سانتی گراد بالای صفر و تا 40 درجه زیر صفر را تحمل کنند و برای دهه‌ های متوالی در فضای بیرون باشند و تغییر نکنند.
از لاستیک EPDM برای کاربری‌ های بسیاری همچون، عایق درب، پنجره‌ ها، لاستیک درب ماشین، و حتی عایق‌ بندی پشت بام‌ ها نیز استفاده میکنند، زیرا بسیار بادوام بوده و هزینه سرویس و نگهداری آن خیلی کم است.
حال چرا تیوب منابع تحت فشار را از EPDM میسازند؟ چون این لاستیک‌ ها بدلیل ساختار خاص شان در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم بوده و علاوه بر این، از آنجایی که رنگ، طعم و مزه آب را تغییر نمی دهد برای آب آشامیدنی ایده‌آل اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست